Služby

Velkoformátový a digitální tisk

valuejet1614x1smallVelkoformátový ecosolventní tisk je technologie pro využití převážně v exteriérech s barvostálostí bez laminace až 3 roky ve svislé poloze. Laminací je možno životnost prodloužit až na 7 let. Fotorealistická kvalita 1440 dpi. Ideální pro tisk PVC samolepek, bannerů (plachet), vlajek, fólií do citylightů a billboardů. Dále je možné tisknout nejrůznější druhy podlahové reklamy, a mnoho dalších exteriérových aplikací.

iPF8000smallVelkoformátový waterbased pigmentový tisk se nejlépe hodí pro umělecký, grafický a fotografický produkční tisk na fotopapíry, nebo speciální papíry do gramáže 350g/m2. Další možností je tisk plakátů určených do interiéru, nebo  tisk stavebních plánů, technických výkresů a všech dalších použití kde je kladen vysoký důraz na rozlišení jemných kontur a čar.


Digitální tisk
je prováděn laserovou technologií Canon do formátu A3. Dále nabízíme barevné a černobílé kopírování, a malonákladový tisk na papíry do gramáže 250 g/m2.

Řezaná reklama, signmaking

summa120d copysmallVyráběná na špičkových řezacích plotrech Summa S-Class. Na výběr z více jak 200 druhů plotrových fólií, barev a povrchových úprav. Mezi služby patří vysoce přesné vyřezávání tvarů tištěných samolepek, nebo vyřezávání písma a libovolných motivů (loga, vektorová grafika atd.) pro účely polepu automobilů, výloh a jiných ploch.

abcd

Potisk triček

Výroba malých i velkých sérií triček v široké škále gramáží a barev. Vyráběno kvalitní německou termotrasferovou technologií POLITAPE.

Grafické studio

Zakázky zpracujeme ve svěžím, neotřelém stylu. Studio je vybaveno profesionální technikou Apple, pracující se standardními grafickými programy. Na zakázku zpracujeme i nestandartní požadavky v oblasti grafického designu (např. plastické loga, nápisy, řezaná grafika atd.).  Tvorba loga, návrhy internetových stránek, jakékoliv typy obalů a přebalů, billboard, citylight, korporátní firemní identita (obálky, hlavičkové papíry, vizitky), návrhy samolepek, design DVD a CD disků a další.

Laminace a kašírování

Laminace slouží obecně k prodloužení životnosti exteriérových a interiérových tisků, nebo k ochraně proti poškození u podlahové reklamy, na automobilech atd. Laminace probíhá za tepla, nebo za studena na profesionálním laminátoru Kala Mistral, který umožňuje laminoovat a kašírovat i deskové materiály do tloušťky 5 cm.

Tabule, cedule, směrovky, orientace, navigace

Návrhy a výroba všech druhů polepů automobilů, výloh, reklamních a orientačních tabulí. Vyřezávaná reklama, plastické písmo.

Webdesign – internetová reklama a animovaná reklama

Pro úspěch na poli internetové reklamy je třeba originální přístup ke grafickému designu internetové prezentace sledující soudobé trendy v multimediální tvorbě, šitý na míru každé jednotlivé zakázce. To je pro nás zavazujícím mottem při tvorbě projektu.Webové stránky zpracujeme ve formátech HTML, PHP, Flash (komponenty, nebo kompletní Flash dynamická prezentace). Dále nabízíme tvorbu reklamních bannerů, animovaných i statických, v libovolných rozměrech, animované PF a pozvánky.

Video

Kvalitní videospot je důležitým prvkem jak přitáhnout pozornost na nabízené produkty či služby. Video zpracujeme v kvalitě HD, na digitálních kamerách Sony a profesionálních střížnách Apple, zhotovíme DVD včetně statického nebo dynamického menu. Dále nabízíme dokumentaci konferencí, kongresů, firemních večírků a dalších akcí. Výsledný videoprodukt přizpůsobíme technickým požadavkům prezentace (tj. formát a rozlišení obrazu pro různé projekční plochy, LED velkoplošné obrazovky, atd.)

Fotografie – produktové a reportážní foto

Díky úzké spolupráci s partnerským fotografickým ateliérem realizujeme kompletní spektrum zakázek. Velkoformátové studiové zakázky na barevné i černobílé negativní a DIA materiály, digitální fotografie, fotografie architektury velkoformátovými přístroji s korekcí perspektivy, studiové foto produktů do katalogů (podklady pro tisk s vysokým rozlišením vhodné i pro velkoformátový tisk), reportážní fotografie, dokumentace večírků, plesů, firemních akcí a různých společenských událostí

Reklamní předměty

Reklamní předměty všech druhů – propisky, zapalovače, deštníky, hrnečky, těžítka, doutníkové sady a mnoho dalších. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Veletrhy, výstavy, podpora prodeje

Návrhy prezentačních stanovišť, jejich reálné provedení. Zajištění prezentačních doprovodných akcí a hostesek.